محل تبلیغات شما

82

1. اعتراف می کنم وقتی بچه دبستانی بودم چند بار ی کردم.

2. اعتراف می کنم وقتی هیجده سالم بود به یه دختر التماس کردم باهام دوست (ازون دوستا!) بشه. 

3. اعتراف می کنم وقتی بچه بودم چند تا پروانه روُ به طرز وحشیانه ای ناکار کردم. 

4. اعتراف می کنم گاهی از این که اعضای خانوادم بالاخص پدرم روُ به دیگران معرفی کنم احساس شرم می کنم. 

5. اعتراف می کنم از خونه ای که توش زندگی می کنم شرم دارم. 

6. اعتراف می کنم سطح هورمون تستوسترونم بالاتر از حد نرمال برای زن هاست و طول موهای زائد روی پاهام به دو و نیم سانتی متر می رسه. 

7. اعتراف می کنم وقتی چهارم دبستان بودم کتاب دوستم روُ که از خواهرش برای کتابخونه ی کلاس قرض گرفته بود خراب کردم، و بعد به دروغ بهش گفتم کتابه روُ بین کتابای دیگه در حالی که خط خطی شده بود دیدم. 

8. اعتراف می کنم وقتی چهارم دبستان بودم به دوستام دروغ هایی گفتم تا ازشون پول بگیرم. 

9. اعتراف می کنم در بزرگسالی جایی که نباید دستشویی کردم.

10 .اعتراف می کنم وقتی خیلی عصبانی میشم صدام می لرزه و نیز دچار لرزش ماهیچه (معمولاً ساق پا) میشم، و نمی تونم خودم روُ کنترل کنم، جوری که هر چی از دهنم در بیاد میگم.

11. اعتراف می کنم وقتی خیلی بچه بودم (زیر 10 سال) تو لجنزار روبروی خونمون دنبال قورباغه می گشتم. 

12. اعتراف می کنم وقتی بچه بودم تو خیالم از دوست دوران بچگیم لذت شبه جنسی می بردم (میگم شبه جنسی چون هنوز به بلوغ جنسی نرسیده بودم. همین الان از خودم ساختم این واژه روُ.).

13. اعتراف می کنم بیشتر اوقات از ظاهرم شرم دارم. 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها