محل تبلیغات شما

91

زمان آماده شدن لپتاپم از دیروز/امروز رسید به شاید پس فردا. نگرانم هزینه ی تعمیرش زیاد بشه. مهندسه گفت کم کم یه چیزی بین پونصد تومن و یک میلیون روُ باید در نظر بگیرید. لپتاپی که پنج سال پیش دو و هفتصد خریدم، الان قیمتش دست کم هشت تومنه. ایکاش راه چاره ی همیشگیِِ مسخره ی پدر و مادرم روُ در پیش نمی گرفتم و همون موقع که شکست پافشاری می کردم تا پدرم پول تعمیرش روُ بده. دو سه سال پیش هزینه ی تعمیرش قطعاً از سیصد تومن نمی کرد. به علاوه به مرور زمان در اثر ضربه ای که خورد عملکردش بدتر هم شد. نسبت به خودم به خاطر بی توجهی ای که به لپتاپم کردم و زودتر برای تعمیر نبردمش، نسبت به اون خوابگاه لعنتی که نذاشت برای ترم 9 وسایلم روُ بذارم تو انبار و در نتیجه مجبور شدم م کلی بار جابه جا کنم و در نهایت به خاطر خستگی از لپتاپم غافل شدم، و نسبت به پدرم که به خاطر بی تدبیری هاش گاهی مجبور شدیم بی خیال تعمیر بشیم و با شکستگی سر کنیم در حالی که وضعیت مرتب بدتر و بدتر میشد، حس بدی دارم. 

خواننده ی گرامی که دیشب برای یادداشت شماره 88 کامنت گذاشتید، من بنا به دلایلی ترجیح میدم کامنت شما رو تأیید نکنم و در کل به همچین پرسش هایی مستقیم جواب نمیدم. اگر کنجکاو هستید، لطفاً یه نگاهی به یادداشت های پیشین من بندازین؛ خودتون پاسخ روُ پیدا می کنین.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها